Të përqafuar me njëri-tjetrin, Gëzimja e Hamza më të dashuruar se kurrë

21:52 | 8 Prill 2019

Remzie Osmani martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën.

Ata morën nusen më krushq dhe dasma e madhe pritet të jetë sot, shkruan ORAinfo.

Në një nga pamjet Gëzimja e Hamza shihen të përqafuar me njëri-tjetrin.

Të dy po duken shumë bukur dhe të dashuruar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara