Tayna vjen me poza ‘hot’ nga plazhi

12:32 | 16 Mars 2019

Reperja e njohur kosovare Tayna para disa ditësh ka publikuar projektin më të ri “Kce”.

Ajo nga disa u komplimentua, e nga disa u kritikua për përdorimin e fjalisë që u bë virale “A bon me fol?”. Këngëtarja nxiti reagime me projektin, ndërkaq menjëherë shfrytëzoi rastin për të shkuar në pushim, shkruan portali arbresh.info.

View this post on Instagram

Hallakam si n‘jungle? 2 dite 2M?

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

Tayna ka ngritur temperatuar duke publikuar fotografi nga plazhi, ku duket superseksi dhe në formë.

View this post on Instagram

Hooponopono❤️

A post shared by Tayna (@tayna) on

View this post on Instagram

I love my life

A post shared by Tayna (@tayna) on

“Unë e dua jetën time” kishte shkruar në përshkrimin e fotografisë, Tayna.

Ndryshe kënga e saj ‘Kce’ po pëlqehet jashtë mase nga publiku sepse brenda tre dite ka arritur gati tre milionë kilikime në kanalin zyrtar në YouTube. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara