Tayna vazhdon të rrëmbejë vëmendje me pozat tërheqëse para pasqyrës

11:24 | 1 Prill 2020

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është kthyer ditë më parë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe aktualisht është në shtëpinë e saj, në Prizren.

Bukuroshja, e cila është shumë e komentuar në faqet rozë, edhe këtë herë ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes me imazhet e reja.

Duke qenë se është në vetë-izolim, 23-vjeçarja nuk ka hezituar që këtë kohë të ndajë imazhe dhe video të ndryshme nga arkiva, siç ka vepruar edhe tani.

Tayna (Foto: Instagram)

Doruntina Shala (emri i vërtetë i reperës) së fundmi ka ndarë me ndjekësit dy disa fotografi përmes të cilave ka vënë në fokus të pasmet.

Në bazë të datës që ka publikuar, duket se imazhet u realizuan më 15 mars gjersa shfaqet në top formë me flokët e saja rozë e me pantallonat ‘Louis Vuitton’.

Tayna (Foto: Instagram)

Ajo po shijon akoma suksesin e këngës “Edhe ti” në bashkëpunim me Mozzik, të cilën e sollën në fillim të muajit shkurt.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara