Tayna publikon video provokative

20:13 | 11 Qershor 2019

Reperja Tayna po vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë kohëve të fundit.

Bukuroshja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku po zbulon imazhe dhe video të ndryshme mjaft joshëse, shkruan portali arbresh.info.

Ajo tashmë ka nisur sezonin veror të koncerteve, ndërsa gjithashtu po punon rreth këngës së re që do të dalë së shpejti në treg.

Së fundi Tayna ka postuar përsëri disa foto dhe video seksi, që duket se janë nga ndonjë videoklip i saj.

“Amore”, ka shkruar ajo në këtë fote duke dhënë të kuptohet se kënga do të këtë të njëjtin titullit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara