Tayna publikon një ‘Freestyle’

20:14 | 16 Nëntor 2019

Ajo është shndërruar në një nga personazhet më të pëlqyera në trojet shqiptare e njëherësh shumë e përfolur nga publiku.

Dhe artistja nga Prizreni, Tayna, vazhdon të rrëmbejë vëmendje sa herë që ndan me ndjekësit postime në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info

Tayna para disa minutave lansoi një ‘Freestyle’ në Youtube ku si çdo herë mahnitë me lojën e fjalëve dhe edhe tregon pse konsiderohet si ‘mami’ i repit shqiptar.

Me ‘beat’ nga Lytton Scott dhe producent Cricketin, ‘freestyle’ pritet të arrijë një sukses të madh pas rimave ‘spec’ që reperja nga Prizreni ka përdorur.

Sa i përket projekteve muzikore, “Sicko” mban titullin kënga e fundit e publikuar nga Tayna dhe që u mirëprit mjaft shumë nga publiku. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara