Tayna po inspirohet nga ‘izolimi’, shkruan tekste të reja

09:45 | 25 Mars 2020

Këto ditë gjatë të cilave njerëzit po qëndrojnë të mbyllur në shtëpitë e tyre, në rrjetet sociale janë nisur një sërë sfidash.

Përmes tyre, të izoluarit sado pak gjejnë metoda të argëtimit dhe të tejkalimit të mërzisë që mund t’i kaplojë derisa po qëndrojnë brenda, shkruan portali arbresh.info

Reperja këtë periudhë po e shfrytëzon edhe për të shkruar këngë të reja, të cilat do t’i finalizojë pasi të dalë nga karantina.

Ajo ka publikuar pas mesnatës disa fotografi, me të cilat tregoi se po shkruan tekste këngësh.

“Më falni për drejtshkimin. Mos ma keshni shkrimin se si t’doktorrav e kom. Dr TayTay, plus me qit shkrim jon bo shume hite”, ka shkruar Tayna.

Ndërkohë që, e njëjta po vazhdon të transmetojë këshilla dhe mesazhe inkurajuese të ndryshme për fansat në rrjetet sociale. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara