Tayna çmend ndjekësit e saj

23:55 | 21 Maj 2019

Reperja Tayna i ka ‘çmendur’ ndjekësit e saj me postimin e fundit që e ka bërë në Instastory.

Në imazhin e postuar ajo ka vënë në pah vithet bombastike të cilat i duket akoma më joshëse me xhinset e ngushta.
Në Instagram ajo publikon shpesh foto dhe çdo herë merr vëmendjen me linjat trupore ./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara