Tashmë ‘single’, Arbana ekspozon më shumë se ç’duhet

11:28 | 17 Nëntor 2019

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani, njihet për emisionet e shumta që ka ka drejtuar dhe drejton.

Pozitiviteti që pasqyron tek publiku, është ajo që e veçon Arbnanën dhe e bën një nga moderatoret më të dashura për publikun, shkruan Indeksonline.

Ajo ishte mjaft e përfolur kohëve të fundit nga mediat rozë, për shkak të jetës së saj private.

Pasi u nda nga burri, pas një martese të gjatë, ajo po përflitet për lidhje dashurie me regjisorin shqiptar Eduart Grishaj.

Kujtojmë që nga martesa e mëparshme ajo ka një djalë.

Derisa së fundmi është shfaqur tejet joshëse në paraqitjen e saj të fundit në Instagram.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara