Suzana Mushkolaj krahasohet me Melania Trump, një zonjë plot stil

13:12 | 31 Janar 2019

Po krahasohet me zonjën e parë të Amerikës, por ajo është veç më e bukur.

Bëhet fjalë për Suzana Mushkolajn, nënën e këngëtares kosovare, Argjentina Ramosaj.

Një grua elegante, me një bukuri natyrale dhe mbi të gjitha një femër e suksesshme.

Suzana madje ka edhe linja thuajse perfekte trupore, që tregon se kujdeset për dukjen dhe shëndetin e saj.

Ajo së fundmi vjen me një fotosesion nga Holanda, ku vë veç më shumë në pah atraktivitetin dhe shijen e saj unike.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara