Supermodelja tregon “zogun”

00:17 | 19 Maj 2017

Supermodelja e famshme, Petra Nemcova ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në tepihun e kuq në Kanë.

Ish bukuroshja e Victoria’s Secret ka lënë të gjithë pa fjalë teksa kishte veshur një fustan të kuq dhe kishte ekspozuar pjesët e saj intime, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Ajo ishte paraqitur fare pa sytjena dhe për një moment ajo sa nuk zbuloi “zogun” gjë që nuk shpëtoi pa u vënë re nga paparacitë.

 

petra-nemcova-1

petra-nemcova-2

petra-nemcova-3

petra-nemcova-4

petra-nemcova-5

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara