Suki Waterhouese del me peshqir në rrugët e Los Angeles

22:32 | 8 Nëntor 2019

Modelja Suki Waterhouese është fotografuar nga paparacët të enjten teksa ecte në rrugët e Los Angeles me flokë të lagur dhe peshqir në trup.

Sipas Daily Mail, modelja sapo ishte dalë nga banjo ishte nisur për të shkuar të realizoj një sesion të fotografisë.

27 vjeçarja më parë ishte marrë edhe me aktrim

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara