Sot martohet djali i Remzie Osmanit, kjo është nusja e tij bukuroshe

13:00 | 6 Prill 2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Remzie Osmani, sot marton djalin e saj Hamzën.

Në familjen e këngëtares së njohur sonte do të mbahet dasmë madhështore këtë e ka paralajmëruar edhe ikona e muzikës popullore, Remzie Osmani, shkruan portali arbresh.info.

Vajza bukuroshe me të cilën ka vendosur ta kalojë jetën Hamza quhet Gëzime dhe është shumë e bukur kjo mund të vërehet edhe përmes fotove më poshtë:

Remzie Osmani ka kohë që nuk ka publikuar projekt të ri, ndoshta për shkak të saj ngjarje në jetën e saj private, e cila ishte mjaft e rëndësishme. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara