Sot fillon festivali “Sunny Hill”, Dua prezanton një projekt të rëndësishëm

08:42 | 2 Gusht 2019

Sunny Hill Foundation dhe “Sunny Hill Festival”, sot mbajnë konferencë të përbashkët për të prezantuar projektin “Sunny Hill Foundation Music & Art Center”.

Për të ndarë këtë lajm të rëndësishëm për qytetin e Prishtinës dhe jo vetëm, prezente do të jetë edhe Dua Lipa, fituese e çmimeve Grammy dhe Brit Awards.

Ndryshe, Sunny Hill Festival starton sonte dhe do të mbahet në parkun e Gërmisë.

Sonte do të performojë Miley Cyrus si dhe këngëtarët e tjerë si Elvana Gjata, Njomza, Ilira, Yll Limani, Kejsi Tola, Xuxi, Bojken Lako etj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara