Soni Malaj publikon foto me të dashurin, kaq të lumtur po duken

11:54 | 3 Qershor 2020

Këngëtarja Soni Malaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, si rrallë herë Soni vendosi që të publikojë një footgrafi me partnerin e saj në InstaStory.

Dyshja po duken tejet të lumtur pranë njëri tjetrit, e Soni kësaj fotografie të bukur ia ka shoqëruar edhe një emoji me zemër.

Soni Malaj përndryshe është tash e sa kohë në lidhje me biznesmenin nga Tirana, Kelvinin, por që daljet e tyre të përbashkëta në publik kanë qenë të rralla.

Ndryshe, Malaj pritet që gjatë muajve të ardhshëm të vjen me video projekte të reja muzikore. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara