Soni me dukje elegante por i ikë një detaj

21:26 | 13 Mars 2018

Këngëtarja e njohur Soni Malaj edhe pse ka një karrierë të gjatë muzikore në skenën tonë ajo po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të kërkuar në skenën tonë.

Soni, së fundi ka marrë pjesë në një koncert në qytetin e Nju Jorkit, shkruan arbresh.info.

Edhe pse dukej elegante dhe shumë atraktive është një detaj që ia ka prishur veshjen këngëtares.

Faqja e njohur në Instagram ‘Vipat e Bllokut’ ka postuar një imazh të Sonit ku shihet që këngëtares i është shqyer fustani po që ky detaj duket ti ketë ikur Sonit.

Ndryshe, Soni është nënë e një fëmije nga lidhja me valltarin Italian, Mirko me të cilin u nda para disa vitesh, ndërsa tash është e fejuar me një biznismen nga Shqipëria./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale