Skerdi lanson këngën e re “Tradhtare 2”

08:57 | 14 Mars 2020

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Skerdi ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Tradhtare 2” titullohet kënga e tij e re, e cila vjen si vazhdimësi e “Tradhtare” që e solli në dhjetor të vitit 2017, shkruan portali arbresh.info

Për muzikën dhe teksin është kujdesur vet Skerdi, producent i këngës është Bini Diez, teksa video nga Jaydee video.

Përndryshe, projekti i tij i fundit ishte bashkëpunimi me këngëtarin e mirënjohur, Labinot Tahiri me titull “Gabove”, e cila u prit mirë nga fansat e dy artistëve. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara