“Sivjet ka me të mbyt lukthi prej byrekut”, Gold AG ia “mbyll gojën” ndjekësit me përgjigjen

17:26 | 5 Korrik 2020

Gold AG i është kthyer me përgjigje ndjekësit i cili e ‘ngacmoi’ publikisht.

Pakënaqësi të mëdha janë shkaktuar për faktin se nuk po lejohen të mbahen lirshëm dasmat sivjet.

Dikush prej ndjekësve i ka komentuar Goldit duke i thënë se sivjet do të ha vetëm byrek, madje sipas tij do të ketë edhe dhimbje lukthi.

“A sivjet ka me t’myt lukthi prej burekit”, ka shkruar ndjekësi dhe nuk ka munguar përgjigja epike e Goldit.

“Nëse s’tmyt ty për punët e huj, mu prej burekit sem ka myt që 30 vjet”, ia kthen ai.

Ndryshe Ariani po i shijon pushimet me bashkëshorten e tij.

Dyshja e kurorëzuan dashurinë me martesë në kohë pandemie./Lajmi.net/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara