Sinani, Meda dhe NRG Band publikojnë këngën e re

18:08 | 16 Nëntor 2019

Sinan Vllasaliu së bashku më Medën dhe NRG Band në kuadër të festave të fundvitit kanë sjellur popturinë e tyre.

Orkestrën e këngëve e bëri Virusi ndërsa beatin Nurteel.

Ata kënduan këngë të ndryshme si: “Jam dehur sonte me raki”, “Oj lulja e blinit”, “Qan syzea për jaran”, “Hatixhe” e shumë këngë të tjera, të cilat janë kënduar nga këngëtarë të ndryshëm.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara