Sinan Vllasaliu sot feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë nga vajza e tij

10:54 | 31 Mars 2020

Këngëtari i mirënjohur Sinan Vllasaliu sot feston ditëlindjen.

Ai sot ka mbushur 57 vjet, ndërsa me rastin e ditëlindjes ka marrë shumë urime nga familjarë e miq, shkruan arbresh.info.

Në urimet e shumta vlen të përmendet urimi i veçantë nga vajza e tij Edona.

“Babinjo, ti krahu im me i forte te kam me shume se Bab’ te paqa gjithe jeten. Bab’ fjale ka shume por asnje e duhura per ta shprehe dashurine dhe mirenjohejen qe kemi per ty. Thjeshte faleminderit per gjithecka! Urime ditelindjen te paqim edhe shume e shume vite tjera me shendet te plote bashk me mamin! Te duam shume! Une, Jani e Nia!”./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara