Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi ajo

10:24 | 10 Janar 2019

Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e 57-të.

Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore e ka kultivuar me projekte muzikore të cilat janë mirëpritur nga publiku.

Si çdo vit edhe këtë që e lamë pas ajo ka qenë e angazhuar me projekte dhe mbrëmje muzikore po ashtu.

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara