Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin në Turqi

17:23 | 16 Prill 2019

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti i saj aktualisht ndodhen në Turqi.

Në një postim në llogarinë e saj personale në Insgram ikona e muzikës popullore ka treguar për mikëpritjen që e kanë gjetur atje nga shqiptarët e para pak minutash Shyhrete Behluli e ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur shumë sportive, shkruan portali arbresh.info

Përveç projekteve të shumta muzikore që sjell, ajo vazhdon të jetë e angazhuar edhe nëpër koncerte dhe mbrëmje muzikore të ndryshme. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara