Shyhrete Behluli hap instagram (Foto)

15:22 | 16 Korrik 2015

Ajo i takon një gjenerate më të vjetër dhe një zhanri muzikor serioz, pasi këndon këngë folklorike e popullore, ama kjo nuk do të thotë që Shyhrete Behluli nuk ja di rendet marketingut, pasi edhe ajo njejtë si këngëtaret e reja është mjaftë aktive në rrjete sociale.

Shyhretja, prej kohësh e ka një profil zyrtar në Facebook, ku i njofton adhuruesit dhe ndjekësit me të rejat e fundit, e tani ajo sapo ka hapur edhe një llogari në Instagram.

E kuptueshme që këngëtarja pret të ndiqet edhe në këtë rrjet social.

grgsrt

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara