Shyhrete Behluli duket si 20-vjeçare në fotografinë e fundit

21:37 | 10 Tetor 2019

Shyhrete Behluli ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, të cilën e realizoi gjatë pushimeve në Turqi, shkruan lajmi.net.

Në këtë imazh, këngëtarja dukej si 20-vjeçare, e veshur me pantallona, këmishë dhe një palë atlete.

“Ne Stambollin e bukur ”, është mbishkrimi që ajo ia la fotos.

Për ndryshe, në këto pushime, Shyhretja po shoqërohet nga dy vajzat e saj, Gresa dhe Engjëllusha si dhe djali, Lumi.

View this post on Instagram

Ne Stambollin e bukur 🌼🌸

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

 

Lajmet më të lexuara