Shtëpia luksoze e Arta Bajramit

09:55 | 6 Gusht 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, ka qenë e para që ka sjell rrymën RnB në Kosovë.

Ajo vazhdon të jetë ende aktive në muzikë me projekte të reja, të cilat priten gjithmonë mirë nga fansat e saj.

Puna e vazhdueshme dhe të ardhurat e mira nga muzika, duket se ia mundësojnë këngëtares që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe luksoze.

Arta së fundmi ka prezantuar për ndjekësit e saj një fotografi të shtëpisë dhe veturës së saj luksoze të tipit BMW.

Ajo ka mbuluar vetëm pjesën e targave, duke e zëvendësuar me fjalën “Mbretëreshë”.

Arta është e martuar prej më shumë se një dekade me Xhim Sekiraqën dhe së bashku kanë tre fëmijë.

View this post on Instagram

Ride ?#bmw #husbandandwifeteam ??

A post shared by ???? ??????? (@iamartabajrami) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara