Shtëpia e Miley Cyrus digjet nga zjarri

16:47 | 12 Nëntor 2018

Zjarret në Kaliforni po vazhdojnë shkaktojnë viktima dhe dëme të shumta.

Këngëtarja dhe aktorja Miley Cyrus përmes një njoftimi në “Twitter” ka bërë të ditur se shtëpia e saj është shkatërruar, shkruan lajmi.net.

“BBC” njofton se i fejuari i këngëtares, Liam Hemsworth e largoi atë nga zjarri, por Miley zbulon se shtëpia e saj nuk ekziston më.

“Të shkatërruar plotësisht nga zjarret që prekin komunitetin tim. Unë jam një nga ata me fat”, shkruante ajo.  Kafshët dhe dashuria e jetës sime dolën të sigurt dhe kjo ka rëndësi në këto momente. Shtëpia ime nuk ekziston më, por kujtimet që kam ndarë me familjen dhe shoqërinë qëndrojnë të forta. Jam falënderuese për këtë”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që nga këto zjarre iu dogj edhe shtëpia e Gerard Butler, kurse shumë prej emrave të njohur që jetojnë në vendin ku janë përhapur zjarret janë evakuuar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara