Shkurte Gashin e mbulojnë me para (Foto)

13:33 | 17 Gusht 2015

Shkurte Gashi duket se është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga diaspora.
Këngëtarja shpesh ftohet në dasma dhe evente tjera familjare për të këndaur, dhe duket se kjo nuk i del aspak keq asaj.
Në një fotografi të postuar nga mediat shqiptare, këngëtarja shfaqet e mbuluar me para.
Tufa e pararave që ka mbledhur këngëtarja përmban dollarë, euro, por më së shumti denarë të Maqedonisë.

shkurte

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara