Shkurte Fejza publikon foto nga karantina

01:35 | 1 Prill 2020

Shkurte Fejza i ka sugjeruar të gjithë që të rrinë në shtëpi.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shkurte Fejza, po qëndron në shtëpi.

Kjo duke pasur parasysh situatën e jashtzakonshme që është krijuar kudo në botë.

Me një foto nga shtëpia, ajo i ka sugjeruar edhe të tjerët që të rrinë në shtëpi.

Këngëtarja shihet e ulur në një kolltuk në shtëpinë e saj dhe duket mjaft në formë të mirë./ts/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara