Shikoni si duket pa grim Marina Vjollca

12:42 | 15 Janar 2018

Madje ajo sëbashku me motrën e saj Luanën ishin pre e akuzave për operacione të shumta kururgjike në fytyrat e tyre, ani pse tendenca e tyre ishte gjithmonë për ta mohuar një gjë të tillë.

E kësaj radhe në një foto shfaqet fytyra e Marinës me dhe pa grim, teksa duket mjaft atraktive me tiapre të bukura, por që ndryshimi është jashtëzakonisht i madh. /albeu.com/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara