Shikoni çfarë befasie e pret në dhomë Xhensilën (FOTO)

09:10 | 19 Shtator 2017

Këngëtarja e sapomartuar, Xhensila Myrtezaj, po e shijon muajin e mjaltit.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku, kanë treguar se ndodhen në Maldive, e sipas fotografive duket se po kalojnë mjaft mirë, shkruan arbresh.info

Së fundmi Xhensila ka postuar një fotografi ku shihet se ka marrë një befasi.

Me tu futur në dhomë ajo ka parë shtratin e saj të mbuluar me lule./Arbresh.info

21844372_2387456618146492_1179313923_o

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara