Shi e breshër edhe në Brezovicë, Leonora publikon pamje nga vila e saj

08:33 | 21 Maj 2020

Leonora Jakupi është vetizoluar në Brezovicë.

Pasditen e djeshme ka pasur reshje të mëdha shiu në shumë vende të Kosovës.

Njësoj edhe në Brezovicë, atje ku po qëndron e izoluar qe disa muaj këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi.

Ajo e ka vilën e saj atje dhe pamje duke rënë shi e breshër ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja së fundmi e ka ngritur zërin edhe lidhur me vendimin e ministrit Vitia për anulimin e dasmave për këtë vit shkak i pandemisë.

Leonora doli kundër Labit lidhur me protestën duke theksuar se jeta e qytetarëve është më e rëndësishme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara