Shfaqet Tuna: Ja si duket në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO)

19:41 | 22 Prill 2017

Tashmë kur kanë mbetur rreth një javë deri në ardhjen në jetë të djalit të Tuna Sejdit dhe Patris Berishës, këngëtarja e njohur ka bërë edhe një paraqitje të re.

Krahas imazheve të setit fotografik të cilin e ka realizuar në fillim të muajit, një foto nga Rezarta Galica e postuar sot ka vënë në pah ndryshimet tek Tuna në javët e fundit të shtatzënisë.

Ndryshe, data e saktë e lindjes së Tunës nuk dihet por kjo besohet që do ndodhë deri në fund të këtij muaji.

Shtimi në peshë si nur i shtatzënisë e ka zbukuruar edhe më shumë këngëtaren që reflekton përplot pozitivitet dhe ëmbëlsi në këtë fotografi.
18095237-1846504675375665-3427524562386944000-n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara