Sherr mes Georginës dhe vjehrrës? Sqarohet nëna e Ronaldos

14:48 | 23 Maj 2020

Nëna e Cristiano Ronaldos ka reaguar ashpër ndaj lajmeve që kanë qarkulluar në mediat se ajo ka debatuar me Georgina Rodriguez.

Sipas mediave të huaja, ato nuk flasin më njëra-tjetrën dhe kjo vihet re edhe në faktin se dy gratë më të rëndësishme të Ronaldos nuk kanë asnjë foto bashkë. Madje, ajo as nuk e ndjek Georginën në Instagram.

Nuk dihet se çfarë po ndodh mes tyre, por Dolores Aveiro (nëna e Ronaldo) i ka hedhur poshtë këto pretendime.

Dolores, e famshme për natyrën e saj të mirë dhe nuk i pëlqen polemikat, postoi një Instagram Story për të bërë të qartë se gjithçka ishte e befasishme me Georgina.

“Ndjekësit e mi të dashur, nëse ndalem së ndjekuri dikë me të cilin kam lidhje të drejtpërdrejtë, do të ishte shumë e çuditshme dhe pa qëllim.

“Siç e dini unë përdor vetëm Instagram sipërfaqësisht dhe nuk i kuptoj të gjitha këto”.

“Nëse do të ndaloja të ndjekja nusen time dhe njerëzit e tjerë, ishte rastësisht.

“Unë duhet të ketë ngatërruar një buton pa menduar. Ndaloni të krijoni histori sepse nuk ka të dicka të tillë.”, tha ajo.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara