Sheherzadja dhe Sulltani në momente intime, fotoja e tyre në rrjete sociale (Foto)

15:15 | 14 Shtator 2017

Që të dy njihen nga ekrani dhe adhurohen tej mase në rolet e tyre që kishin në seriale, që në vendin tonë vërtetë se janë shumë të përndjekura.
Berguzar Korel dhe Halit Ergenç, përveç roleve në serial, edhe në jetën reale janë të martuar, shkruan Kosovarja.Që të dy, emra të mëdhenj në kinematografinë turke, ndajnë shpesh edhe momente nga jeta private me ndjekësit e tyre, mirëpo një fotografi në rrjetet sociale ka nxitur shumë reagime të ndryshme nga komentuesit e shumtë.

Nuk dihet se kjo skenë ishte pjesë e ndonjë projekti apo është ndarë nga dyshja si moment privat, mirëpo shihet se ka mjaft intimitet.

hyremmmmmmmm

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara