Shawn Mendes dhe Camila Cabello ‘çmendin’ fansat, publikojnë video duke u puthur

17:33 | 12 Shtator 2019

Ky është momenti që kanë pritur fansat e Camilës dhe Shawn.

Shawn Mendes dhe Camila Cabello kanë postuar një video të vetvetes duke u puthur si përgjigje ndaj ngacmimeve që morën online, transmeton portali arbresh.info.

“Kemi parë që në Twitter po thoni që mënyra se si puthemi ne duket e çuditshme, se puthemi si peshqit”, thotë Mendes, gjersa në krah ka Cabellon.

“Duam t’ju tregojmë si puthemi në të vërtetë”, para se të nisin të puthen çifti.

Dyshja Cabello-Mendes nxitën thashethemet për një lidhje të mundshme në qershor kur edhe nxorën hitin e tyre Señorita./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara