Sharon Stone: Njerëzit ende duan gjinjtë e mi! Epo, unë jam 62 vjeç!

11:41 | 18 Shtator 2020

Sharon Stone ( 62) vazhdon të mbetet si një aktoret më të seksi në botën e kinematografisë.

Sharon Stone, e cila filloi karrierën e saj si modele, zbuloi, ndër të tjera, se si dikur ishte viktimë e ngacmimeve seksuale në punë. Gjegjësisht, gjatë xhirimit të një filmi, një regjisor i paemëruar këmbënguli që Sharon të ulej në prehrin e tij, në mënyrë që, ai i tha asaj, “të praktikonte se si t’i bëje skenat e saj sa më bindëse që të ishte e mundur”, transmeton portali arbresh.info

“Refuzova dhe ai më largoi nga xhirimet si ndëshkim”, tha ajo, duke theksuar se kjo ka ndodhur kur ajo ishte në kulmin e famës së saj.

Sharon ende flitet në kontekstin e simboleve seksuale, të cilat ajo nuk pushon kurrë të pyes veten.

“Njerëzit ende duan të shohin gjinjtë e mi! E pabesueshme! Epo, unë jam 62 vjeç!”, tha ajo.

Ajo shtoi se kurrë nuk e konsideronte veten veçanërisht të bukur dhe fatale, por si sekret i tërheqjes së saj seksi ajo shprehet: “Në një moment u bëra miq me anën time të errët … Unë mësova të mos kisha frikë nga vetja, mendoj se kjo është ajo tërheq njerëzit. .. Por më besoni, nuk është e lehtë të jetosh me atë titull të simbolit seksual, prandaj kujto Merlin Monroe – ajo bëri disa filma vërtet të mirë dhe të rëndësishëm, por ajo ishte gjithmonë dhe mbetet vetëm një simbol seksi, ajo kurrë nuk ia doli të heqë qafe ato etiketime”./arbresh.info/

View this post on Instagram

?? Repost from @townandcountrymag • “I think you have to choose how you want to age,” @sharonstone tells T&C in the October 2020 issue. “People look at me as a certain thing, and it gets in the way of them casting me as things I could play.” @mrrpmurphy certainly didn’t have that problem when he cast Stone in @ratchednetflix, the thrilling, twisted new series premiering September 18. Stone’s cover shoot, pictured, took place at Dawnridge, the house that serves as her character's home in the series—and the former home of her friend Tony Duquette. At the link in our bio, read more from Stone’s interview with @hunterh. Photography by @michaelmuller7, styling by @paris_libby.

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara