Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin që po mbahet në Gjakovë

23:28 | 22 Maj 2020

Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja.

Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore nuk ka mundur të jetë prezent dhe të këndojë.

Tani, koncerti është dukë u zhvilluar nga i biri i tij, Visar Peja.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara