Selena Gomez shfaqet pa grim, ky është reagimi i adhuruesve

15:34 | 9 Tetor 2019

Selena Gomez si duket e ka marr aprovimin e adhuruesve të saj se duket më bukur pa grim se me të.

Aktorja 26 vjeçarja është personi i katërt më i ndjekuri në Instagram dhe foto e fundi që ka publikuar është bërë fotografia e dytë e saj më e pëlqyer ndonjëherë, pas një fotografie të fundit me Anna Collins që ka afro 9 milion pëlqime.

Gomez ka postuar një imazh e shtrirë në shtrat shihet komplet ka ‘make up’ teksa ka shkruar “Unë, gjatë gjithë kohës”.

Kjo dukej iu ka pëlqyer fansave të këngëtares duke arritur në mbi 8 milionë pëlqime dhe mijëra komente brenda 24 orëve.

Selena e cila më parë vuajti nga sëmundja lupus ka deklaruar se tani ndihet më mirë dhe iu është rikthyer angazhimeve profesionale pas një pauze të gjatë.

View this post on Instagram

Me, all the time

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara