Se sa i nxehtë do të jetë klipi i Rita Orës tregon kjo fotografi (Foto)

11:11 | 17 Gusht 2015
Videoklipi i këngës nga Rita Ora dhe Chris Brown do dalë më 21 gusht.
Pas publikimit të këngës ‘Body on me’ të Rita Orës dhe Chros Brown, kanë rrjedhur në internet imazhe nga skenat e videoklipit.

Ka qenë vetë Chris Brown që në llogarinë e tij në Instagram ka postuar një foto ku shihet me Rita Orën mirëpo postimi është fshirë brenda pak minutash.

Të kujtojmë videoklipi i kësaj kënge që nga shumëkush u cilësua si debutim i Ritës në tregun amerikan do lançohet me 21 Gusht.

RFESRGFWG

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara