Ronela publikon me videoklip këngën “MVP”

19:07 | 20 Shtator 2019

Ronela Hajati ka publikuar këngën e re me titull “MVP”, të cilës ia bashkëngjiti edhe videoklipin.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge u kujdes vetë këngëtarja, muzikën e bëri “Tull Production”, kurse videoklipi u punua nga “Sebastian Production”.

Për këtë këngë, Ronela thotë “Kjo kenge eshte per qejf, atehere kur mendon se dhe nese ke problemet me te medha,do egzistoje gjithmone nje qoshe ku mund te kercesh! Ju dua!”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara