Robert Berisha me të dashur të re?

19:40 | 11 Shtator 2019

Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha.

Roberti ashtu sikurse dhe Nora ka zgjdhur Turqinë si destinacion për pushimet. Por nëse Norën e shoqëronte e ëma, Roberti është fotografuar në shoqërinë e një vajze brune e cila është e dashura e tij e re!

Fytyra e vajzës nuk është bërë ende publike dhe fotot janë kapur nga pas, por tani që u ‘kapën mat’ çdo gjë do të zbulohet!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara