Robert Berisha kapet me Tunën përsëri: Je imitim i Elvana Gjatës, veç që ajo është milionere

19:06 | 13 Prill 2019

Është bërë e ditur qe marrëdhënia e Robertit dhe Norës me Tunën dhe Patrisin nuk janë aspak mirë.

Robert Berisha nuk ka ndaluar ende të flet në lidhje me Tunën dhe të shpreh publikisht armiqësinë që e ka me të, shkruan Alsat M.

Në një intervistë me mediat tona ai edhe njëher ka “kungjuar” kunatën e vet.

I pyetur se a i ka pëlqyer albumi i Tunës dhe cila këngë i ka pëlqyer më së shumti, ai u përgjigj:

“Se kom dëgju krejt, qato çka po muj mi dëgju në radio në kerr, shumë të mira, të punuara profesionalisht, imitim i Elvana Gjatës. Është veq një dallim i vogël: Elvana Gjata është milionere, a Tunës shpresoj që i kryjn punë kto kang edhe në koncerte. Është mirë me pas një artist një qesi llojë albumi si Tuna”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara