Ritës për pak sa nuk i doli gjoksi jashtë në Berlin

00:33 | 10 Shtator 2019

Rita Ora është paraqitur plot stil në një palë pantallona dhe jelek në një paraqitje të saj energjike në Berlin.

Edhe një përformancë e Rita Orës plot energji në skenë në vikendin që lamë pas në Berlin në Gjermani.

Këngëtarja (28), ka komanduar me plot vetbesim derisa ka qenë e veshur thjesht por plot stil.

Ndryshe në këtë koncert është valëvitur edhe flamuri kombëtar shqiptar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara