Rita Ora zhytet e tëra në topa me ngjyra

08:55 | 27 Mars 2018

Rita Ora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.
Këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundmi ka publikuar një foto në të cilën shihet e zhytur në topa të vegjël me ngjyra, shkruan arbresh.info.
Edhe pse ajo çfarë shihet është vetëm fytyra dhe duart, ajo prapë duket bukur e rrethuar nga këta topa./Arbresh.info

My Mood

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara