Rita Ora zhveshet me stil

12:20 | 19 Mars 2015

Rita  Ora e cila shpesh është akuzuar se shkon në mbrëmje të ndryshme gjysmë e zhveshur,ka treguar se gjysmë-zhveshjes di ti jap një tjetër kuptim.

Së fundmi Rita Ora veshur me një xhaketë sportive gjysëm të prerë,ka dalë në një mbrëmje fshehurazi me trajnerët e tjerë të The Voice.

Këngëtarja 24 vjecare edhe pse gjysëm e zhveshur me xhaketën e ndarë në mes,dukej shumë bukur dhe shumë elegante.

20150319112921711 20150319112928943 20150319112934260 20150319112942869

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara