Rita Ora tashmë ka realizuar remix-in e këngës “Poison” (Video)

11:09 | 16 Korrik 2015
Këngës së bukur ‘Poison’ Rita Ora i ka bërë edhe në remix me reperët Krept dhe Konan.
Hunger TV ka bërë videon e remiksit të fundit të hitit më ri të Britanisë, ‘Poison’ nga Rita Ora.

Në video shihet Rita me një stil ndryshe të flokëve në shoqëri të dy reperëve, Krept dhe Konan që kanë nga një pjesë në këngë.

Poashtu, Rita ka bërë edhe imterpretim live të këngës origjinale, që ka dalë shumë i bukur.

 

http://www.dailymotion.com/video/x2y1jsc_rita-ora-poison-feat-krept-konan_music#from=embediframe

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara