Rita Ora shkëlqen në Teen Choice Awards (Foto)

12:22 | 17 Gusht 2015

Në mesin e shumë yjeve botërorë, që mbrëmë ishin prezent në Tenn Choice Awards, ishte edhe këngëtarja shqipëtare me famë botërore Rita Ora.

Rita kishte veshur pantollona dhe pallto të kuqe, në të cilat dukej e mahnitshme, transmeton Arbresh.info.

Përpos Ritës kishte edhe emra shumë të njohur të botës së filmit dhe muzikës siç janë: Glee Lea Michele  e cila kishte veshur një fustan veror me lule, Bella Thorne, Zendaya Coleman, Cat Deeley e shumë të tjerë./Arbresh.info/

Best-dressed Rita-Ora-at-Teen-Choice-Awards

Actress-Lea-Michele-attends-the-Teen-Choice-Awards-2015 Actress-Emma-Roberts-attends-the-Teen-Choice-Awards-2015 Actress-Bella-Thorne-attends-the-Teen-Choice-Awards-2015


                

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara