Rita Ora mahnitëse në paraqitjen e fundit

09:51 | 9 Tetor 2019

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora u pa së fundmi duke shijuar një darkë në restorantin NOBU, në Londrën qendrore të hënën në mbrëmje.

28-vjeçarja, zgjodhi një pamje më të nënvlerësuar se zakonisht, duke veshur një xhaketë lëkure të kuqe të ndritshme dhe një palë çizme me material prej gjarpri.

Rita kishte veshur pallton e saj të rrobave deri në bel, duke ofruar një paraqitje të shkurtër të veshjes së saj të verdhë dhe gjerdanëve të saj të argjendtë.

Këngëtarja shqiptaro-britanike dukej tejet atraktive me pamjen e saj prej biondeje.

Krijuesi i hitit “Anywhere” akoma nuk ka dashur të komentojë mbi zërat e fundit, për pretendimet shpërthyese që kanë dalë në dritë ditët e fundit.

The Sun raportoi se Rita ishte lënë ‘e fajësuar’ për tekstin dhe këmbënguli se “asgjë nuk po ndodhte” midis tyre, duke pretenduar se ajo dhe Liam janë vetëm shokë.

Cheryl dhe Liam njoftuan ndarjen e tyre në 1 korrik 2018 pas dy vitesh e gjysmë së bashku – megjithëse nuk sugjerohet që ndarja e tyre të kishte ndonjë lidhje me Rita Orën. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara