Rita Ora I ka ‘çmendur’ edhe japonezët

21:52 | 14 Mars 2019

I ka ‘çmendur’ edhe japonezët.

Rita Ora ka hedhur disa fotografi në Instagram, nga koncerti i mbajtur në Tokio,

Ajo ka vazhduar turin e mbrëmjeve muzikore, të quajtur ‘Phoenix Tour’ në kryeqytetin japonez dhe thjesht përformanca ka qenë perfekte.

Në Instagram, Rita ka hedhur disa fotografi nga turi dhe shihet se sa shumë njerëz janë mbledhur për t’i dëgjuar hitet e saj!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara