Rita në të zeza (Foto)

10:31 | 16 Korrik 2015

Gjatë një mbrëmjeje muzikore këngëtarja Rita Ora kishte veshur një fustan të zi i cili kishte një pamje të bukur por paksa të ekspozuar.

Fustani i zi dhe Rita bionde ishte një gërshetim bukur i kombinuar, por gjithsesi edhe stili i flokëve ishte veçantë i kapur pas.
Rita kishte pjesën e sipërme të fustanit të zgjeruar ku ekspozohej edhe trupi nga pjesa e sipërme, flokët e bardha ndërsa buzët e errëta i kishte përshtatur mirë me fustan.

Ajo, kishte thënë për mediet se kjo veshje e bënte të ndjehet shumë rehat duke marrë parasysh kohën e ngrohet që kemi tani.

11239648_662888943842701_1138201959626681744_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara