Rina Balaj ‘provokon’ me video nga palestra

14:38 | 23 Maj 2019

Reperja e re, Rina Balaj, është shumë e pëlqyer nga të rinjtë për këngët e saj.

Ajo është shumë aktive me projekte të reja, gjersa vazhdon të jetë mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info.

Së fundmi ajo ka hedhur disa video teksa shihet duke ushtruar në palestër dhe me këtë rast paralajmëron projektet e reja. “Këngët e reja vijnë së shpejti”, ka shkruar ajo.

 

“Ilegal”, mbetet një prej realizimeve të fundit të Rinës, projekt ky me mbi nëntë milionë shikime në rrjetin, YouTube. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara